Biurety zwykłe, DURAN®, klasa AS, z zaworem z przelotem bocznym, trzpień zaworu PTFE
Treść:
1
Numer produktu:
9270158
Informacje dot. produktu "Biurety zwykłe, DURAN®, klasa AS, z zaworem z przelotem bocznym, trzpień zaworu PTFE"
DURAN®. Zgodne z normą DIN EN ISO 385. Wzorcowane na wylew (TD, Ex). Z nadrukowanym oznaczeniem serii. Z paskiem Schellbacha. Podziałka i napisy wykonane niebieską, wysoce kontrastową emalią. Główne punkty podziałki w formie pierścieni. Długość podziałki ok. 500 mm. Certyfikat zgodności wg DIN 12600. Raport kalibracji serii dostępny na stronie producenta. Indywidualny certyfikat kalibracji lub certyfikat DAkkS (dawny DKD) dostępny na życzenie.
| Klasa dokładności: | AS |
|---|---|
| Korek: | Boczny |
| Materiał kurka: | Trzpień zaworu PTFE |
| Numer artykułu producenta: | 3240360 |
| Podziałka: | 0.02 ml |
| Pojemność nominalna: | 10 ml |
| Skala długości: | 500 mm |
| Stopniowanie kolorów: | Niebieski |
| Tolerancja: | 0.02 ml |
| UNSPSC: | 41121808 |
| Z paskami Schellbacha: | Tak |