Biurety szklane, DURAN®, klasa B, z zaworem z przelotem prostym
Treść:
1
Numer produktu:
6224373
Informacje dot. produktu "Biurety szklane, DURAN®, klasa B, z zaworem z przelotem prostym"
Niebieska podziałka w formie linii i paskiem Schellbacha. wzorcowane na EX, zgodnie z DIN EN ISO 385, długość podziałki ok. 500 mm.
| Klasa dokładności: | B |
|---|---|
| Korek: | Prosty |
| Numer artykułu producenta: | 3110160 |
| Podziałka: | 0.02 ml |
| Pojemność nominalna: | 10 ml |
| Skala długości: | 500 mm |
| Stopniowanie kolorów: | Niebieski |
| Tolerancja: | 0.03 ml |
| UNSPSC: | 41121808 |
| Wzorzec: | DIN EN ISO 385 |
| Z paskami Schellbacha: | Tak |