Biurety kompaktowe, szkło borokrzemowe 3.3, klasa AS, znak DE-M
Treść:
1
Numer produktu:
4000014
Informacje dot. produktu "Biurety kompaktowe, szkło borokrzemowe 3.3, klasa AS, znak DE-M"
BLAUBRAND®, znak DE-M, wyjmowany kurek z PTFE. Zgodne z DIN EN ISO 385. Wzorcowane na wylew (TD, Ex).
Dostawa obejmuje: Biureta z paskiem Schelbacha, z kurkiem z precyzyjną końcówką. Zawiera jeden certyfikat serii.
Dostawa obejmuje: Biureta z paskiem Schelbacha, z kurkiem z precyzyjną końcówką. Zawiera jeden certyfikat serii.
| Klasa dokładności: | AS |
|---|---|
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 13913 |
| Podziałka: | 0.02 ml |
| Pojemność nominalna: | 10 ml |
| Tolerancja: | 0.02 ml |
| UNSPSC: | 41121808 |
| Wzorzec: | DIN EN ISO 385 |
| Z paskami Schellbacha: | Tak |