Biurety kompaktowe Economy, szkło borokrzemowe 3.3, klasa B
Treść:
1
Numer produktu:
4668794
Informacje dot. produktu "Biurety kompaktowe Economy, szkło borokrzemowe 3.3, klasa B"
- SILBERBRAND
- DIN EN ISO 835
- Zdejmowany korek z PTFE z końcówką z PP
- Skalibrowany w celu dostarczenia (TD, Ex)
Zakres dostawy: Rurka biurety, korek biurety z końcówką PP
| Klasa dokładności: | B |
|---|---|
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 10012 |
| Podziałka: | 0.1 ml |
| Pojemność nominalna: | 25 ml |
| Tolerancja: | 0.08 ml |
| UNSPSC: | 41121808 |
| Wzorzec: | DIN EN ISO 385 |