Biurety cyfrowe, VITLAB®continuous
Treść:
1
Numer produktu:
9284020
Informacje dot. produktu "Biurety cyfrowe, VITLAB®continuous"
Opatentowana technologia pomp dwutłokowych zapewnia wysoką precyzję, płynność i bezpieczeństwo pracy biuret Continuous. Konstrukcja i wykorzystane materiały pozwalają na stosowanie urządzeń z roztworami o stężeniu do 1 mol/L. Dodatkową zaletą jest automatyczne napełnianie się biuret podczas miareczkowania. Wyświetlacz i kontrolery są ergonomiczne i łatwe w obsłudze. Granice błędów zgodne z normą DIN EN ISO 8655-3.
Dostawa obejmuje: Biuretę continuous, 3 adaptery z PP (GL 32, GL 38, S 40), 1 teleskopową rurkę napełniającą, 1 teleskopową rurkę opróżniającą, 2 baterie 1,5 V (LR 03/AAA), instrukcję obsługi i certyfikat jakości.
- Dozowanie bez pulsacji, ciągłe i szybkie
- Opatentowany system zaworów zapewnia recyrkulację bez zanieczyszczeń i straty odczynnika
- Czytelny i dokładny wyświetlacz miareczkowanej objętości
- Zasilane bateriami, łatwo wymienialne mikrobaterie (1,5 V)
- Dozowana objętość / jeden obrót pokrętłem: 2,5 mL (Continuous E) lub 5,0 mL (Continuous RS)
- Możliwość kalibracji
- Biureta może być obracana na butelce o 360°
- Teleskopowa rurka wlotowa o długości od 200 do 350 mm
- Adaptery do rurki suszącej i filtra
- Certyfikat zgodności wg. normy DIN 12600
Dostawa obejmuje: Biuretę continuous, 3 adaptery z PP (GL 32, GL 38, S 40), 1 teleskopową rurkę napełniającą, 1 teleskopową rurkę opróżniającą, 2 baterie 1,5 V (LR 03/AAA), instrukcję obsługi i certyfikat jakości.
| Dokładność: | 0,2 ± R% |
|---|---|
| Gwint: | GL 45 |
| Maks. pojemność: | 999.9 ml |
| Min. pojemność: | 0.01 ml |
| Numer artykułu producenta: | 1620506 |
| Pojemność: | 0.01 ... 999.9 ml |
| Pojemność nominalna: | 25 ml |
| Precyzja: | 0,1 ≤·VK% |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Typ: | E |
| UNSPSC: | 41121808 |