Biurety cyfrowe, Top Burette H
Treść:
1
Numer produktu:
9863031
Informacje dot. produktu "Biurety cyfrowe, Top Burette H"
Biurety cyfrowe na butlę z zaworem bezpieczeństwa, teleskopowym wężem zasysającym, nastawną prowadnicą dozującą, 3 adapterami na butelki z gwintem o średnicy 40/38/32 mm i 2 mikrobateriami 1.5 V.
- Ciągła, bezpulsacyjna technologia szybkiego dozowania
- Opatentowany zawór bezpieczeństwa do odpowietrzania bez utraty odczynnika
- Zasilanie bateriami o dużej pojemności, z wyświetlaniem zużycia
- Zakres dozowania od 0.01 mL do 999.9 mL
- Układ elektroniczny umieszczony w jednym zdejmowalnym module
- Budowa modułowa, prosta w serwisowaniu konstrukcja
- Prosty program kalibrowania
- Rurka dozująca obrotowa (360°)
- Niezależna regulacja rurki dozującej (poziomo 142 do 220 mm, pionowo 10 do 200 mm)
- Teleskopowa rurka zasysająca z automatyczną regulacją długości od 210 do 370 mm
- Złącze do węża/rurki suszącej
| Baterii/akumulatora: | 2 x 1.5 V, AAA |
|---|---|
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 2 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Maks. pojemność: | 999.9 ml |
| Min. pojemność: | 0.01 ml |
| Numer artykułu producenta: | 4965000025 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Pojemność: | 0.01 ... 999.9 ml |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Typ: | Top Buret H |
| UNSPSC: | 41121808 |