Biurety automatyczne, z butlą z PE, szkło bursztynowe, SILBERBRAND
Treść:
1
Numer produktu:
9271022
Informacje dot. produktu "Biurety automatyczne, z butlą z PE, szkło bursztynowe, SILBERBRAND"
Modułowe biurety automatyczne. Możliwość szybkiego demontażu w celu czyszczenia. Łatwe do naprawy - możliwość wymiany poszczególnych elementów biurety. Możliwość demontażuzaworu z PTFE. Wykonane ze szkła borokrzemianowego 3.3. Tolerancje odpowiadają klasie B, zgodnie z normą DIN EN ISO 385. Wzorcowane na wylew, wypływ całkowity (TD, EX).
Zestaw obejmuje:
Biuretę z białą podziałką i automatycznym zerowaniem, zawór z precyzyjną końcówką, wąż napełniający (PVC, przezroczysty), nasadką pompującą i butlą o poj 1000 mL ze tworzywa PE oraz podstawą.
Zestaw obejmuje:
Biuretę z białą podziałką i automatycznym zerowaniem, zawór z precyzyjną końcówką, wąż napełniający (PVC, przezroczysty), nasadką pompującą i butlą o poj 1000 mL ze tworzywa PE oraz podstawą.
| Klasa dokładności: | B |
|---|---|
| Kolor: | Brązowy |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 23829 |
| Objętość nominalna biurety: | 25 ml |
| Podziałka: | 0.1 ml |
| Pojemność nominalna butelki: | 1000 ml |
| Tolerancja: | 0,08 ml |
| UNSPSC: | 41121500 |
| Wzorzec: | DIN EN ISO 385 |
| Z paskami Schellbacha: | Tak |