Biurety automatyczne, wzór Schillinga, szkło borokrzemowe 3.3, klasa B
Treść:
1
Numer produktu:
6239724
Informacje dot. produktu "Biurety automatyczne, wzór Schillinga, szkło borokrzemowe 3.3, klasa B"
SILBERBRAND. Tolerancje odpowiadają klasie B, zgodnie z normą DIN EN ISO 385. Wąż napełniający z PVC, wąż wylotowy z tworzywa silikonowego. Butla z LDPE z podstawą z HDPE. Przycisk i zaciski z PE, śruba mikrometryczna z mosiądzu z pokrętłem radełkowym z PP. Podziałka i napisy wykonane z trwałej, czarnej, wysoce kontrastowej emalii. Z paskiem Schellbacha. Ściśnięcie butli powoduje szybkie napełnienie biurety. Precyzyjne miareczkowanie jest łatwe, dzięki użyciu śruby mikrometrycznej. Szybkie miareczkowanie jest osiągane po zwolnieniu śruby mikrometrycznej i użyciu przycisku. Wzorcowane na wylew (TD, Ex).
| Klasa dokładności: | B |
|---|---|
| Kolor: | Brązowy |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 23768 |
| Objętość nominalna biurety: | 50 ml |
| Podziałka: | 0.1 ml |
| Pojemność nominalna butelki: | 1000 ml |
| Tolerancja: | 0,1 ml |
| UNSPSC: | 41121500 |
| Wzorzec: | DIN EN ISO 385 |
| Z paskami Schellbacha: | Tak |