Biurety automatyczne, wzór Pelleta, szkło borokrzemowe 3.3, z kurkiem, klasa AS, bez butli
Treść:
1
Numer produktu:
7602941
Informacje dot. produktu "Biurety automatyczne, wzór Pelleta, szkło borokrzemowe 3.3, z kurkiem, klasa AS, bez butli"
Wszystkie biurety automatyczne BLAUBRAND® są dostarczane z numerem partii i certyfikatem partii zawartym w oryginalnym opakowaniu. Na życzenie dostępne są również z indywidualnymi certyfikatami lub certyfikatem kalibracji DAkkS. Butelkę ze zbiornikiem i gumowe mieszki prosimy zamawiać oddzielnie.
- DIN EN ISO 385
- Oznaczenie DE-M
- Wzorcowane na wylew (TD, Ex)
- Niebieski pasek Schellbacha
- Kurek zaworowy z trzpieniem PTFE do miareczkowania
- Kurek pośredni z PTFE do spuszczania resztek cieczy
- Automatyczne zerowanie
| Klasa dokładności: | AS |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Korek: | Boczny |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Materiał kurka: | Trzpień zaworu PTFE |
| Numer artykułu producenta: | 22762 |
| Objętość nominalna biurety: | 25 ml |
| Podziałka: | 0.05 ml |
| Tolerancja: | 0,03 ±·ml |
| UNSPSC: | 41121500 |
| Wielkość przyłącza: | NS 29/32 |
| Wysokość całkowita: | 950 mm |
| Wzorzec: | DIN EN ISO 385 |
| Z paskami Schellbacha: | Tak |