Biurety automatyczne, klasa AS, z butlą z PE, BLAUBRAND®
Treść:
1
Numer produktu:
6238953
Informacje dot. produktu "Biurety automatyczne, klasa AS, z butlą z PE, BLAUBRAND®"
Modułowe biurety automatyczne. Możliwość szybkiego demontażu w celu czyszczenia. Łatwe do naprawy - możliwość wymiany poszczególnych elementów biurety. Możliwość demontażu zaworu z PTFE. Klasa AS, DURAN®. Zgodne z normą DIN EN ISO 385. Wzorcowane na wylew, wypływ całkowity (TD, EX). Wszystkie biurety automatyczne BLAUBRAND® dostarczane są z numerem serii i odpowiadającym im certyfikatem serii. Na życzenie klienta dostarczane z indywidualnym certyfikatem, certyfikatem USP lub kalibracji DKD.
Zestaw obejmuje:
Biuretę z paskiem Schellbacha i automatycznym zerowaniem, zawór z precyzyjną końcówką, wąż napełniający (PVC, przezroczysty), nasadką pompującą i butlą o poj 1000 mL z PE z podstawą.
Zestaw obejmuje:
Biuretę z paskiem Schellbacha i automatycznym zerowaniem, zawór z precyzyjną końcówką, wąż napełniający (PVC, przezroczysty), nasadką pompującą i butlą o poj 1000 mL z PE z podstawą.
| Klasa dokładności: | AS |
|---|---|
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Materiał kurka: | Kran PTFE |
| Numer artykułu producenta: | 23819 |
| Objętość nominalna biurety: | 10 ml |
| Podziałka: | 0.02 ml |
| Pojemność nominalna butelki: | 1000 ml |
| Tolerancja: | 0.02 ml |
| UNSPSC: | 41121500 |
| Wysokość całkowita: | 775 mm |
| Wzorzec: | DIN EN ISO 385 |
| Z paskami Schellbacha: | Tak |