Biurety Schillinga, szkło borokrzemowe 3,3/ PE
Treść:
1
Numer produktu:
6070634
Informacje dot. produktu "Biurety Schillinga, szkło borokrzemowe 3,3/ PE"
Do laboratoriów, przemysłu galwanicznego, stacji uzdatniania wody, do analiz terenowych itp.
- Precyzyjne dozowanie za pomocą przycisku
- Dokładne, precyzyjne miareczkowanie za pomocą mikrośruby
- Precyzyjny strumień wypływowy
- Z paskiem Schellbacha
- Odporny na działanie chemikaliów
- Kolejne części mające kontakt z medium: PP, guma naturalna
- Podziałka wg kategorii B (tolerancje wg DIN EN ISO 385)
- Podziałka z niebieskim pierścieniem
| Klasa dokładności: | B |
|---|---|
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 9695-1015 |
| Objętość nominalna biurety: | 15 ml |
| Podziałka: | 0.1 ml |
| Stopniowanie kolorów: | Niebieski |
| Tolerancja: | 0,045 ±·ml |
| UNSPSC: | 41121500 |
| Wysokość całkowita: | 520 mm |
| Wzorzec: | DIN EN ISO 385 |
| Z paskami Schellbacha: | Tak |