Biureta, DURAN®, klasa B, niebieska podziałka, z zaworem bocznym
Treść:
1
Numer produktu:
6305037
Informacje dot. produktu "Biureta, DURAN®, klasa B, niebieska podziałka, z zaworem bocznym"
Z paskiem Schellbacha dla zwiększenia czytelności, z niebieską podziałką, kalibrowane dla wylew (EX), DIN EN ISO 385.
| Klasa dokładności: | B |
|---|---|
| Korek: | Boczny |
| Numer artykułu producenta: | 3210160 |
| Podziałka: | 0.02 ml |
| Pojemność nominalna: | 10 ml |
| Skala długości: | 500 mm |
| Stopniowanie kolorów: | Niebieski |
| Tolerancja: | 0.03 ml |
| UNSPSC: | 41121808 |
| Wzorzec: | DIN EN ISO 385 |
| Z paskami Schellbacha: | Tak |