Biohazard Disposal Bags, PP
Treść:
200
Numer produktu:
4681866
Informacje dot. produktu "Biohazard Disposal Bags, PP"
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Grubość: | 41 µm |
| Kolor: | Czerwony |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | HS10322 |
| Szerokość: | 203 mm |
| UNSPSC: | 47121701 |
| Wymiary (szer. x wys.): | 203 x 305 mm |
| Wysokość: | 305 mm |
| Ze wskaźnikiem sterylności: | Tak |