Bibuły chromatograficzne
Treść:
50
Numer produktu:
4006052
Informacje dot. produktu "Bibuły chromatograficzne"
Do analiz chromatograficznych oraz chromatografii preparatywnej.
- Wykonane z czystej bawełny z zawartością α-celulozy >98%
- Wysoka rozdzielczość i nasiąkliwość
- Jednokierunkowa orientacja włókien
- Grubsza bibuła odpowiednia do rozdzielania dużych objętości próbek
- Niższe wznoszenie kapilarne gwarantuje wysoką rozdzielczość
| Ciężar: | 320 g/m² |
|---|---|
| Długość: | 600 mm |
| Grubość: | 0.90 mm |
| Maks. Wysokość ssania: | 155 mm |
| Materiał: | Celuloza |
| Numer artykułu producenta: | 26685860 |
| Szerokość: | 580 mm |
| Typ: | 2668 |
| UNSPSC: | 41115727 |