Bibuły chromatograficzne w rolkach
Treść:
1
Numer produktu:
9950322
Informacje dot. produktu "Bibuły chromatograficzne w rolkach"
Bibuła chromatograficzna 1CHR.
Standardowa bibuła chromatograficzna. Dobre rozdzielanie przy standardowym rozdzielaniu analitycznym. Czysta celuloza. Grubość 0,18 mm. Wznoszenie kapilarne (wody) 130 mm / 30 min.
Bibuła chromatograficzna 3MM CHR
Stosowana w elektroforezie, w chemii ogólnej oraz jako bibuła do blottingu.
Czysta celuloza. Grubość 0,34 mm. Wznoszenie kapilarne (wody) 130 mm / 30 min.
Standardowa bibuła chromatograficzna. Dobre rozdzielanie przy standardowym rozdzielaniu analitycznym. Czysta celuloza. Grubość 0,18 mm. Wznoszenie kapilarne (wody) 130 mm / 30 min.
Bibuła chromatograficzna 3MM CHR
Stosowana w elektroforezie, w chemii ogólnej oraz jako bibuła do blottingu.
Czysta celuloza. Grubość 0,34 mm. Wznoszenie kapilarne (wody) 130 mm / 30 min.
| Długość: | 100 m |
|---|---|
| Grubość: | 0.18 mm |
| Maks. Wysokość ssania: | 130 mm |
| Materiał: | Celuloza |
| Numer artykułu producenta: | 3001-604 |
| Szerokość: | 10 mm |
| Typ: | 1 CHR |
| UNSPSC: | 41115727 |