Bibuły chromatograficzne, szablonowane
Treść:
100
Numer produktu:
9950321
Informacje dot. produktu "Bibuły chromatograficzne, szablonowane"
Podzielone na dwanaście pasm o szerokości 15 mm, do równoległego rozdzielania 12 próbek.
| Długość: | 213 mm |
|---|---|
| Grubość: | 0.18 mm |
| Maks. Wysokość ssania: | 130 mm |
| Materiał: | Celuloza |
| Numer artykułu producenta: | 3001-964 |
| Szerokość: | 110 mm |
| Typ: | 1 CHR CRL |
| UNSPSC: | 41115727 |