Bibuła filtracyjna, techniczna, filtry składane
Treść:
100
Numer produktu:
4006247
Informacje dot. produktu "Bibuła filtracyjna, techniczna, filtry składane"
Zalecane do przygotowania zwykłych próbek. Klarowanie alkoholi, esencji, octu, olejków eterycznych, ekstraktów, kąpieli galwanicznych, szlamu flotacyjnego, żelatyny, gliceryny, farb, lakierów, toników do włosów, perfum, nalewek, brzeczek piwnych, spirytusów, syropów, roztworów soli.
| Ciężar: | 155 g/m² |
|---|---|
| Grubość: | 0.65 mm |
| Kształt (filtry): | Sączek karbowany |
| Max. Prędkość filtracji: | 30 s |
| Numer artykułu producenta: | DF520B185 |
| Prędkość filtracji: | 0 |
| Typ: | 520b |
| UNSPSC: | 41104929 |
| Ø: | 185 mm |