Bibuła filtracyjna, jakościowa, wytrzymała na mokro, filtry składane
Treść:
100
Numer produktu:
4006189
Informacje dot. produktu "Bibuła filtracyjna, jakościowa, wytrzymała na mokro, filtry składane"
Utwardzona bibuła filtracyjna o wysokiej czystości (ok. 0,05%) o wyjątkowo wysokiej odporności chemicznej i mechanicznej, szczególnie polecane do filtracji próżniowej i ciśnieniowej oraz do stosowania roztworów kwaśnych i zasadowych.
- Wysoka wytrzymałość na mokro, łatwość zeskrobywania lub zmywania osadów, brak uwalniania włókien
- Wysoka odporność na agresywne składniki chemiczne, jak kwasy siarkowe i azotowe (do 40% w 50 °C) oraz zasady (do 10% w 20 °C).
| Ciężar: | 88 g/m² |
|---|---|
| Grubość: | 0.17 mm |
| Kształt (filtry): | Sączek karbowany |
| Max. Prędkość filtracji: | 50 s |
| Numer artykułu producenta: | DF1573125 |
| Prędkość filtracji: | 0 |
| Rodzaj analizy: | Jakościowy |
| Typ: | 1573 |
| UNSPSC: | 41104929 |
| Wytrzymałość na wilgoć: | Bardzo wysoki |
| Zawartość popiołu: | 0.05 % |
| Ø: | 125 mm |