Bibuła filtracyjna, jakościowa, krążki, LLG, średnio szybka
Treść:
100
Numer produktu:
6242631
Informacje dot. produktu "Bibuła filtracyjna, jakościowa, krążki, LLG, średnio szybka"
Wykonana w 100 % z celulozy.
Szybkość filtracji zgodnie z normą DIN 53137.
Przepuszczalność zgodnie z normą DIN 53135.
Rozmiar porów od 8 do 12 µm lub od 5 do 13 µm
Szybkość filtracji zgodnie z normą DIN 53137.
Przepuszczalność zgodnie z normą DIN 53135.
| Ciężar: | 87 g/m² |
|---|---|
| Grubość: | 0.18 mm |
| Kształt (filtry): | Sączek okrągły |
| Materiał: | Celuloza |
| Max. Prędkość filtracji: | 50 s |
| Numer artykułu producenta: | 6242631 |
| Prędkość filtracji: | 0 |
| Rodzaj analizy: | Jakościowy |
| UNSPSC: | 41104929 |
| Zatrzymywanie cząstek: | 8...12 µm |
| Zawartość popiołu: | 0.06 % |
| Ø: | 240.0 mm |