Bibuła filtracyjna, jakościowa, arkusze, LLG, średnio szybka
Treść:
100
Numer produktu:
9045810
Informacje dot. produktu "Bibuła filtracyjna, jakościowa, arkusze, LLG, średnio szybka"
Wykonana w 100 % z celulozy.
Szybkość filtracji zgodnie z normą DIN 53137.
Przepuszczalność zgodnie z normą DIN 53135.
Rozmiar porów od 5 do 13 µm.
Szybkość filtracji zgodnie z normą DIN 53137.
Przepuszczalność zgodnie z normą DIN 53135.
- do prac analitycznych w laboratoriach
| Ciężar: | 73 g/m² |
|---|---|
| Grubość: | 0.16 mm |
| Głębokość: | 570 mm |
| Kształt (filtry): | Bibuła filtracyjna |
| Materiał: | Celuloza |
| Max. Prędkość filtracji: | 35 s |
| Numer artykułu producenta: | 9045810 |
| Prędkość filtracji: | 0 |
| Rodzaj analizy: | Jakościowy |
| Szerokość: | 460 mm |
| UNSPSC: | 41104929 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 460 x 570 mm |
| Zatrzymywanie cząstek: | 5...13 µm |