Bibuła filtracyjna, ilościowa, typ MN 640 w, krążki
Treść:
100
Numer produktu:
6245000
Informacje dot. produktu "Bibuła filtracyjna, ilościowa, typ MN 640 w, krążki"
Filtracja szybka, gładkości, bezpopiołowe.
| Ciężar: | 85 g/m² |
|---|---|
| Grubość: | 0.20 mm |
| Kształt (filtry): | Sączek okrągły |
| Materiał: | Celuloza |
| Max. Prędkość filtracji: | 9 s |
| Numer artykułu producenta: | 202901 |
| Prędkość filtracji: | 0 |
| Rodzaj analizy: | Ilościowy |
| UNSPSC: | 41104929 |
| Zawartość popiołu: | 0.01 % |
| Ø: | 90 mm |