Bibuła filtracyjna, ilościowa, klasa 589/1, krążki
Treść:
100
Numer produktu:
9060104
Informacje dot. produktu "Bibuła filtracyjna, ilościowa, klasa 589/1, krążki"
Filtracja: szybka, od 12 do 25 µm
Czarna wstęga
Czarna wstęga
- Do filtrowania dużych ilości osadów gruboziarnistych
- Do oznaczeń zgodnych z Niemieckimi Standardowymi Metodami dla badania wody, ścieków i szlamów
- Najczęściej używana ilościowa bibuła filtracyjna
- Gramatura: 80 g/m2
- Grubość: 0,19 mm
| Ciężar: | 80 g/m² |
|---|---|
| Grubość: | 0.19 mm |
| Kształt (filtry): | Sączek okrągły |
| Max. Prędkość filtracji: | 50 s |
| Numer artykułu producenta: | 10300011 |
| Prędkość filtracji: | 0 |
| Rodzaj analizy: | Ilościowy |
| UNSPSC: | 41104929 |
| Ø: | 125 mm |