Bibuła filtracyjna, ilościowa, klasa 389, biała wstęga, arkusze
Treść:
100
Numer produktu:
9049576
Informacje dot. produktu "Bibuła filtracyjna, ilościowa, klasa 389, biała wstęga, arkusze"
Filtracja średnia.
Inne formaty i średnice dostępne na życzenie.
Inne formaty i średnice dostępne na życzenie.
| Ciężar: | 84 g/m² |
|---|---|
| Głębokość: | 580 mm |
| Kształt (filtry): | Bibuła filtracyjna |
| Max. Prędkość filtracji: | 28 s |
| Min. Prędkość filtracji: | 16 s |
| Numer artykułu producenta: | FT-2-102-580580 |
| Prędkość filtracji: | 0 |
| Rodzaj analizy: | Ilościowy |
| Szerokość: | 580 mm |
| UNSPSC: | 41104929 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 580 x 580 mm |