Bibuła filtracyjna ilościowa, klasa 388, czarna wstęga, arkusze
Treść:
100
Numer produktu:
9049573
Informacje dot. produktu "Bibuła filtracyjna ilościowa, klasa 388, czarna wstęga, arkusze"
Filtracja szybka, szerokie pory.
Bibuły o innych rozmiarach i śred. są dostępne na życzenie.
Bibuły o innych rozmiarach i śred. są dostępne na życzenie.
| Ciężar: | 84 g/m² |
|---|---|
| Głębokość: | 580 mm |
| Kształt (filtry): | Bibuła filtracyjna |
| Max. Prędkość filtracji: | 14 s |
| Min. Prędkość filtracji: | 6 s |
| Numer artykułu producenta: | FT-2-101-580580 |
| Prędkość filtracji: | 0 |
| Rodzaj analizy: | Ilościowy |
| Szerokość: | 580 mm |
| UNSPSC: | 41104929 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 580 x 580 mm |