Bibuła filtracyjna, filtry okrągłe do analizy cukru
Treść:
1000
Numer produktu:
6253817
Informacje dot. produktu "Bibuła filtracyjna, filtry okrągłe do analizy cukru"
Zalecane do filtracji klarującej ekstraktów i soków buraczanych przed analizą. Wysoka prędkość filtracji połączona z wysoką retencją cząstek.
| Ciężar: | 74 g/m² |
|---|---|
| Grubość: | 0.30 mm |
| Max. Prędkość filtracji: | 110 s |
| Numer artykułu producenta: | DP3459230 |
| Prędkość filtracji: | 0 |
| Typ: | 3459 |
| UNSPSC: | 41104929 |
| Ø: | 230 mm |