Bibuła filtracyjna, do klarowania, arkusze
Treść:
500
Numer produktu:
4006902
Informacje dot. produktu "Bibuła filtracyjna, do klarowania, arkusze"
Zalecana do identyfikacji substancji, klarowania cieczy i przygotowywania próbek w szerokim zakresie analiz chemicznych.
- Do szybkiego oddzielania dużych cząstek
- Dla niezawodnego klarowania lepkich cieczy
| Ciężar: | 65 g/m² |
|---|---|
| Grubość: | 0.15 mm |
| Głębokość: | 580 mm |
| Kształt (filtry): | Bibuła filtracyjna |
| Materiał: | Celuloza |
| Max. Prędkość filtracji: | 350 s |
| Numer artykułu producenta: | RM09035858 |
| Prędkość filtracji: | 0 |
| Szerokość: | 580 mm |
| Typ: | 0903 |
| UNSPSC: | 41104929 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 580 x 580 mm |