Bibuła filtracyjna Kieselguhr 287, filtry okrągłe
Treść:
100
Numer produktu:
4006210
Informacje dot. produktu "Bibuła filtracyjna Kieselguhr 287, filtry okrągłe"
Zalecana do filtracji najdrobniejszych półkoloidalnych zmętnień.
- Do oddzielania bardzo drobnych półkoloidalnych zmętnień
- Klarowanie ekstraktów zawiesin gleby, surowicy mleka, roztworów skrobi i roztworów zawierających cukier przed polarymetrią i refraktometrią
- Do zatrzymywania osadów białkowych i cząstek śluzu z roztworów
- Klarowanie próbek moczu
| Ciężar: | 154 g/m² |
|---|---|
| Grubość: | 0.36 mm |
| Kształt (filtry): | Sączek karbowany |
| Max. Prędkość filtracji: | 660 s |
| Numer artykułu producenta: | DF287150 |
| Prędkość filtracji: | 0 |
| UNSPSC: | 41104929 |
| Ø: | 150 mm |