Bibuła filtracyjna 1574, jakościowa, wytrzymałość na wilgoć, arkusze
Treść:
100
Numer produktu:
4006049
Informacje dot. produktu "Bibuła filtracyjna 1574, jakościowa, wytrzymałość na wilgoć, arkusze"
Utwardzone bibuły filtracyjne o wysokiej czystości (ok. 0,05%) o wyjątkowo wysokiej odporności chemicznej i mechanicznej, szczególnie polecane do filtracji próżniowej i ciśnieniowej oraz do stosowania roztworów kwaśnych i zasadowych.
- Wysoka wytrzymałość na mokro; łatwe do zeskrobania lub zmycia osady, brak uwalniania włókien
- Wysoka odporność na agresywne składniki chemiczne, jak kwasy siarkowy i azotowy (do 40% przy 50° Celsjusza) oraz zasady (do 10% przy 20° Celsjusza) i alkalia (do 10% przy 20° Celsjusza)
| Ciężar: | 90 g/m² |
|---|---|
| Grubość: | 1.16 mm |
| Głębokość: | 570 mm |
| Kształt (filtry): | Bibuła filtracyjna |
| Max. Prędkość filtracji: | 170 s |
| Numer artykułu producenta: | 15744657 |
| Prędkość filtracji: | 0 |
| Rodzaj analizy: | Jakościowy |
| Szerokość: | 460 mm |
| Typ: | 1574 |
| UNSPSC: | 41104929 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 460 x 570 mm |
| Wytrzymałość na wilgoć: | Bardzo wysoki |
| Zawartość popiołu: | 0.05 % |