Bezprzewodowy termometr alarmowy min./maks. typ 13090, ze świadectwem pracy
Treść:
1
Numer produktu:
6327366
Informacje dot. produktu "Bezprzewodowy termometr alarmowy min./maks. typ 13090, ze świadectwem pracy"
Bezprzewodowy termometr min./maks. do monitorowania lodówek i zamrażarek w celu zapewnienia jakości.
Zakres dostawy: Butelkowy czujnik temperatury z kablem 1 m, bezprzewodowy czujnik temperatury (nadajnik)
- Trzykanałowy pomiar temperatury
- Potrójny wyświetlacz dla temperatury bieżącej, min./maks. oraz temperatury wewnętrznej/zewnętrznej i bezprzewodowej
- Aktualizacja odczytu: 10 sekund lub 30 sekund w trybie bezprzewodowym
- Wybór °C/°F
- Regulowany alarm Hi/Low
- Wskaźnik stanu baterii
- Zakres temperatur (zewnętrzna, bezprzewodowo): -40 do 50 °C
- Zakres temperatury (zewnętrzna, kabel): -50 do 70 °C
- Dokładność: ±0,5 °C (-20 do 50 °C); ±1,0 °C (>-20 °C i <50 °C)
- Bezprzewodowa odległość: 50 m (otwarta przestrzeń), 10 m (lodówka)
Zakres dostawy: Butelkowy czujnik temperatury z kablem 1 m, bezprzewodowy czujnik temperatury (nadajnik)
| Długość kabla: | 1 m |
|---|---|
| Maks. Temperatura wewnętrzna: | 50 °C |
| Min. temperatura wewnątrz: | 0 °C |
| Numer artykułu producenta: | 71280/03/2P |
| Punkty kontrolne: | 2 (-20 °C, 40 °C) |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.1 °C |
| Temperatura wewn.: | 0 ... 50 °C |
| Typ: | 13090 |