Bezpieczny uchwyt na butelkę, PP
Treść:
1
Numer produktu:
4688198
Informacje dot. produktu "Bezpieczny uchwyt na butelkę, PP"
Uchwyt na butelki wykonany z termoplastycznego elastomeru (mieszanka PP) do bezpiecznego transportu butelek w laboratoriach. Ergonomiczny uchwyt zapobiega zmęczeniu dłoni i związanym z tym wypadkom podczas przenoszenia.
- Pierścień centrujący stabilizuje butelkę na środku uchwytu
- Uchwyt można przesunąć w dół po obu stronach w celu łatwiejszego załadunku i rozładunku
- Z polem do etykietowania ułatwiającym identyfikację
| Do butelek: | 1500 ml |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski |
| Liczba miejsc: | 1 |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | HS120917 |
| UNSPSC: | 41122420 |
| Wysokość: | 165 mm |
| Ø Komory: | 114 mm |