Bezpieczny nożyk do cięcia CERA-Safeline® COMPACT z ceramicznymi ostrzami
Treść:
1
Numer produktu:
6275294
Informacje dot. produktu "Bezpieczny nożyk do cięcia CERA-Safeline® COMPACT z ceramicznymi ostrzami"
Sprężynowe ostrze trapezowe chowa się bezpośrednio po cięciu. Obudowa z tworzywa sztucznego ABS z uchwytem do zawieszenia lekko i bezpiecznie leży w dłoni. Dzięki umieszczeniu suwaka ostrza na górze narzędzia, ostrze może być używane zarówno przez osoby praworęczne, jak i leworęczne.
Zalety ostrzy ceramicznych:
Zalety ostrzy ceramicznych:
- Pozostają ostre 10 x dłużej niż stal
- Bezpieczniejsze niż ostrza do metalu
- Wolne od rdzy, bez warstwy oleju
- Kwasoodporne, chemicznie obojętne
- Beziskrowe, nieprzewodzące, niemagnetyczne
| Ciężar: | 42 g |
|---|---|
| Długość: | 145 mm |
| Kolor: | Antracyt/biały |
| Materiał ostrza: | Ceramika |
| Materiał uchwytu: | ABS |
| Numer artykułu producenta: | 79 810 |
| Szerokość: | 34 mm |
| UNSPSC: | 41122406 |
| Wymiary (szer. x dł.): | 34 x 145 mm |