Bezpieczny nożyk do cięcia CERA-Safeline® ALU z ceramicznymi ostrzami
Treść:
1
Numer produktu:
6275295
Informacje dot. produktu "Bezpieczny nożyk do cięcia CERA-Safeline® ALU z ceramicznymi ostrzami"
Sprężynujące ostrze trapezowe chowa się bezpośrednio po cięciu. Wytrzymała aluminiowa obudowa z gumowaną strefą uchwytu spoczywa wygodnie i bezpiecznie w dłoni. Dzięki umieszczeniu suwaka ostrza na górze narzędzia, nóż może być używany zarówno przez osoby praworęczne, jak i leworęczne.
Łatwa wymiana ostrza za pomocą zintegrowanego magazynka o pojemności 3 ostrzy zapasowych.
Zalety ostrzy ceramicznych:
Łatwa wymiana ostrza za pomocą zintegrowanego magazynka o pojemności 3 ostrzy zapasowych.
Zalety ostrzy ceramicznych:
- Pozostają ostre 10 x dłużej niż stal
- Bezpieczniejsze niż ostrza do metalu
- Wolne od rdzy, bez warstwy oleju
- Kwasoodporne, chemicznie obojętne
- Beziskrowe, nieprzewodzące, niemagnetyczne
| Ciężar: | 106 g |
|---|---|
| Długość: | 165 mm |
| Kolor: | Srebrny/antracytowy/biały |
| Materiał ostrza: | Ceramika |
| Materiał uchwytu: | Aluminium |
| Numer artykułu producenta: | 79 825 |
| Szerokość: | 40 mm |
| UNSPSC: | 41122406 |
| Wymiary (szer. x dł.): | 40 x 165 mm |