Bezpieczne węże do palników
Treść:
1
Numer produktu:
9018950
Informacje dot. produktu "Bezpieczne węże do palników"
Elastyczne, do podłączenia do przyłączy zgodnie z normą DVGW 5501(P). Nie załamują się. Do bezpiecznego podłączenia gazu zgodnie z normą DIN 3383-4 i palników gazowych w laboratoriach zgodnie z normą DIN 30665 cz. 1.
Do wszystkich gazów palnych, zgodnie z dokumentacją DGW G260 i ciśnienia nie przekraczającego 100 mbar i temperatury do 70°C. DVGW-TRGI 2008 i DVGW G 621. Zgodne z DVGW DG-4607AU2366. Dostarczane w odcinkach o długościach podanych w tabeli.
Do wszystkich gazów palnych, zgodnie z dokumentacją DGW G260 i ciśnienia nie przekraczającego 100 mbar i temperatury do 70°C. DVGW-TRGI 2008 i DVGW G 621. Zgodne z DVGW DG-4607AU2366. Dostarczane w odcinkach o długościach podanych w tabeli.
| Długość: | 2000 mm |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony |
| Maks. długość wylotu: | 2.00 m |
| Maks. odporność na temperaturę: | 70 °C |
| Materiał: | Chloropren |
| Numer artykułu producenta: | 3608200 |
| Odporność na temperaturę: | 70 °C |
| Twardość Shore‘a: | 60 A |
| UNSPSC: | 41105108 |