Bezpieczne pudełko, Styrofoam® (EPS) z pokrywką
Storopack Deutschland GmbH
Treść:
1
Numer produktu:
6281629
Informacje dot. produktu "Bezpieczne pudełko, Styrofoam® (EPS) z pokrywką"
Do szklanych butelek z niebezpieczną zawartością. Z dopuszczeniem BAM.
| Dla naczyń: | 2500 ml |
|---|---|
| Głębokość: | 187 mm |
| Liczba miejsc: | 1 |
| Materiał: | Styrofoam |
| Numer artykułu producenta: | 50001935 |
| Opis: | For bottles diam. 139 mm, height 300 mm |
| Szerokość: | 380 mm |
| UNSPSC: | 41103022 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 380 x 187 x 187 mm |
| Wysokość: | 187 mm |