Bezpieczne pojemniki z wizualizacją poziomu cieczy, HDPE, elektroprzewodzące, zgodne z UN
Treść:
1
Numer produktu:
6251593
Informacje dot. produktu "Bezpieczne pojemniki z wizualizacją poziomu cieczy, HDPE, elektroprzewodzące, zgodne z UN"
Pojemniki elektroprzewodzące do bezpiecznego przechowywania i transportu palnych rozpuszczalników i odpadów. Z przewodzącego HDPE do redukcji zagrożenia pożarem. Przezroczysty pasek wskazuje poziom cieczy i pozwala na stałą kontrolę zawartości. Dostępne również w zestawie z bezpiecznym lejkiem.
Uwaga: Pojemnik 6.251 593 musi być uziemiony odpowiednim kablem uziemiającym (6.254 171, prosimy zamawiać osobno).
- Ciężar: 450 g
- Zgodnie z UN
Uwaga: Pojemnik 6.251 593 musi być uziemiony odpowiednim kablem uziemiającym (6.254 171, prosimy zamawiać osobno).
| Gwint: | S 90 |
|---|---|
| Głębokość: | 195 mm |
| Materiał: | HDPE |
| Numer artykułu producenta: | 108420 |
| Pojemność nominalna: | 10 l |
| Przawodzący elektrycznie: | Tak |
| Szerokość: | 195 mm |
| UNSPSC: | 41123300 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 195 x 195 x 380 mm |
| Wysokość: | 380 mm |
| Zatwierdzone przez ONZ: | Tak |