Bezpieczne nosidło z pokrywą Nalgene™, LDPE
Treść:
1
Numer produktu:
7049125
Informacje dot. produktu "Bezpieczne nosidło z pokrywą Nalgene™, LDPE"
Opakowanie transportowe z możliwością układania w stosy dla 6 x 0,5 l standardowych butelek na odczynniki. Liniowe LDPE zapewnia większą twardość i odporność na uderzenia. Butelki są bezpiecznie przechowywane, aby nie mogły się zderzyć. Dzięki temu unika się ryzyka pęknięć lub odprysków.
| Do butelek: | 500 ml |
|---|---|
| Głębokość: | 248 mm |
| Liczba miejsc: | 6 |
| Materiał: | LDPE |
| Numer artykułu producenta: | 6505-0010 |
| Szerokość: | 349 mm |
| UNSPSC: | 41122420 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 349 x 248 x 276 mm |
| Wysokość: | 276 mm |