Bezpieczne laboratoryjne palniki gazowe gasprofi 1 SCS mikro school edition
Treść:
1
Numer produktu:
7657840
Informacje dot. produktu "Bezpieczne laboratoryjne palniki gazowe gasprofi 1 SCS mikro school edition"
Bezpieczny palnik gazowy do sterylizacji, ogrzewania i innych zastosowań związanych z płomieniem. W przypadku nieprzewidzianego wygaszenia, płomień jest automatycznie ponownie zapalany. Jeśli płomień wygaśnie i nie zapali się ponownie, palnik automatycznie zamyka dopływ gazu.
- System kontroli bezpieczeństwa (SCS) z funkcją zapłonu i kontroli płomienia oraz ochroną przed nadmierną temperaturą
- Wszystkie zewnętrzne elementy wykonane ze stali nierdzewnej
- Demontowalna głowica palnika
- Oszczędność miejsca
- Niska wysokość
- Praca ze stacjonarnym gazem ziemnym i propanem/butanem, nabojami gazowymi lub butlami gazowymi
- Oszczędność energii
- Regulacja nachylenia
- Zgodne z normą DIN-DVGW, nr NG2211AS0167
- Gwarancja: 2 lata
- Optymalne bezpieczeństwo w szkołach
- Funkcja przycisku
- 2 standardowe programy włączenia:przycisk (pokrętło funkcyjne) i pedałnożny
- Opcjonalna obsługa za pomocą pedału nożnego lub zewnętrznego czujnika IR DoubleClick
| Ciężar: | 700 g |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Głębokość: | 86 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Temperatura: | 1350 °C |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | 6.007.000 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 85 mm |
| UNSPSC: | 41102400 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 85 x 86 x 49 mm |
| Wysokość: | 49 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |