Bezpieczne kanistry do rozpuszczalników, z gwintowaną zakrywką 1½"
Treść:
1
Numer produktu:
9042915
Informacje dot. produktu "Bezpieczne kanistry do rozpuszczalników, z gwintowaną zakrywką 1½""
Do bezpiecznego przechowywania, używania i transportu wewnątrz łatwopalnych cieczy. Zabezpieczenie przeciwwybuchowe przez pułapki płomieniowe i zawory regulacyjne ciśnienia w zaślepkach i urządzeniach pomiarowych (samozamykające się). Od wysokiej jakości i odpornej chemicznie stali nierdzewnej 316/304, elektro-wypolerowane, uszczelki z PTFE, ergonomiczne uchwyty. Oszczędność miejsca, np. w szafach bezpieczeństwa.
| Głębokość: | 200 mm |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 1.4404 |
| Numer artykułu producenta: | 05KK |
| Pojemność nominalna: | 5 l |
| Szerokość: | 130 mm |
| UNSPSC: | 41123300 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 130 x 200 x 310 mm |
| Wysokość: | 310 mm |