Beziskrowe chłodziarki laboratoryjne MediLine, z komfortowym sterownikiem elektronicznym
Treść:
1
Numer produktu:
9698682
Informacje dot. produktu "Beziskrowe chłodziarki laboratoryjne MediLine, z komfortowym sterownikiem elektronicznym"
Chłodziarki i zamrażarki specjalnie zaprojektowane do przechowywania substancji wybuchowych i wysoce łatwopalnych. Z komfortową elektroniką i beziskrowym wnętrzem. Wnętrza urządzeń spełniają wymogi bezpieczeństwa określone w dyrektywie UE 94/9/WE (ATEX 95) i są testowane przez jednostkę ds. oceny zgodności ATEX Electrosuisse (SEV).
- Precyzyjny sterownik elektroniczny z cyfrowym wyświetlaczem temperatury
- Drzwi samodomykające się z wbudowanym zamkiem
- Wizualna i dźwiękowa sygnalizacja temperatury i alarmu drzwiowego
- Wizualny alarm o zaniku zasilania oraz alarm o uszkodzeniu czujnika
- Zintegrowana pamięć danych z temperaturą min/maks.
- Przekazywanie alarmów do zewnętrznego systemu zdalnego ostrzegania
- Interfejs RS 485 Interfejs dla dokumentacji zewnętrznej
- Kalibracja 1-punktowa
- Maksymalna stabilność temperaturowa i spójność zgodnie z IEC 60068-3
- Port dostępu dla zewnętrznego czujnika temperatury
- Z dynamicznym systemem chłodzenia
- Elastyczne, szklane półki z regulacją wysokości
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
|---|---|
| Głębokość wewnętrzna: | 435 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 618 mm |
| Ilość półek: | 3 |
| Liczba drzwi: | 1 |
| Liczba komór: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Temperatura: | 16 °C |
| Min. Napięcie: | 220 V |
| Numer artykułu producenta: | LKUEXV 1610-25 |
| Pojemność nominalna: | 130 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 440 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 601 mm |
| Temperatura: | 3 ... 16 °C |
| Temperatura min.: | 3 °C |
| Typ: | LKUexv 1610 |
| Typ wtyczki: | UE |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 440 x 435 x 670 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 601 x 618 x 820 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 670 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 820 mm |
| Zasilanie: | 220 ... 240 V, 50 Hz |
| Zawias drzwiowy: | Wymienny |
| Ze szklanymi drzwiami: | Nie |
| Zużycie energii (24h): | 0.863 kWh |
