Bench balances FOB-NLO
Treść:
1
Numer produktu:
6323633
Informacje dot. produktu "Bench balances FOB-NLO"
| Baterii/akumulatora: | 4 x 1.5 V, AA, AlMn |
|---|---|
| Ciężar: | 3.8 kg |
| Czytelność: | 0.5/1 g |
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Głębokość: | 255 mm |
| Głębokość szalki: | 200 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 67 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Liniowość: | ±1.5/3 g |
| Maks. Napięcie: | 230 V·AC |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Maks. obciążenie: | 5000/7500 g |
| Materiał obudowy: | Stal nierdzewna |
| Materiał płyty ważącej: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | FOB 7K-4NLO |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Powtarzalność: | 0.5/1 g |
| Program regulacyjny: | Zewnętrzna |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| System elektrochemiczny: | AlMn |
| Szalka (szer. x gł.): | 252 x 200 mm |
| Szerokość: | 285 mm |
| Szerokość szalki: | 252 mm |
| Typ wtyczki: | UE/UK/CH |
| Typ wyświetlacza: | LCD |
| UNSPSC: | 41111517 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 285 x 255 x 90 mm |
| Wysokość: | 90 mm |
| Zasilanie: | 230 V·AC, 50 Hz |