Bench balances FOB-LM | Type: FOB 6K-3LM
Treść:
1
Numer produktu:
4709488
Informacje dot. produktu "Bench balances FOB-LM | Type: FOB 6K-3LM"
| Ciężar: | 3.8 kg |
|---|---|
| Czytelność: | 2 g |
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Głębokość: | 285 mm |
| Głębokość szalki: | 198 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 67 |
| Liniowość: | ±4 g |
| Maks. Napięcie: | 230 V·AC |
| Maks. obciążenie: | 6000 g |
| Materiał obudowy: | Stal nierdzewna |
| Materiał płyty ważącej: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | FOB 6K-3LM |
| Powtarzalność: | 2 g |
| Program regulacyjny: | Zewnętrzna |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szalka (szer. x gł.): | 248 x 198 mm |
| Szerokość: | 256 mm |
| Szerokość szalki: | 248 mm |
| Typ: | FOB 6K-3LM |
| Typ wtyczki: | UE/CH |
| Typ wyświetlacza: | LCD |
| UNSPSC: | 41111517 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 256 x 285 x 100 mm |
| Wysokość: | 100 mm |
| Zasilanie: | 230 V·AC, 50 Hz |
| Zweryfikowana kalibracja: | weryfikowalny |