: Tabel balance FCE 30K10N 30 kg / 10 g weighing plate 252x228 mm
Treść:
1
Numer produktu:
6242066
Informacje dot. produktu ": Tabel balance FCE 30K10N 30 kg / 10 g weighing plate 252x228 mm"
| Ciężar: | 2.4 kg |
|---|---|
| Czytelność: | 10 g |
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Głębokość: | 323 mm |
| Głębokość szalki: | 228 mm |
| Liniowość: | ±30 g |
| Maks. Napięcie: | 240 V·AC |
| Maks. obciążenie: | 30000 g |
| Materiał obudowy: | Plastik |
| Materiał płyty ważącej: | Plastik |
| Min. Napięcie: | 220 V |
| Numer artykułu producenta: | FCE 30K10N |
| Powtarzalność: | 10 g |
| Program regulacyjny: | Zewnętrzna |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szalka (szer. x gł.): | 253 x 228 mm |
| Szerokość: | 270 mm |
| Szerokość szalki: | 253 mm |
| Typ: | FCE 30K10N |
| Typ wtyczki: | UE/UK/CH/US |
| UNSPSC: | 41111517 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 270 x 323 x 110 mm |
| Wysokość: | 110 mm |
| Zasilanie: | 220 ... 240 V·AC, 50 Hz |