Behrotest®CF 2+2 and CF 6, półautomatyczna ekstrakcja wółkna surowego
Treść:
1
Numer produktu:
6286380
Informacje dot. produktu "Behrotest®CF 2+2 and CF 6, półautomatyczna ekstrakcja wółkna surowego"
Urządzenie do:
Półautomatyczna ekstrakcja surowego włókna za pomocą urządzenia Behrotest® ułatwia codzienną pracę w laboratorium:
- Oznaczania całkowitego włókna surowego (jako części analizy paszy dla zwierząt wg Weendera, wykonywanej w Europie)
- Oznaczania włókna detergentowo obojetnego i włókna detergentowo kwaśnego (NDF i ADF wg VAN Soest’a)
- Oznaczania ligniny detergentowo kwaśnej (ADL wg Van Soesta)
- Oznaczania różnych frakcji błonnika (celulozy, hemicelulozy i pektyny)
Półautomatyczna ekstrakcja surowego włókna za pomocą urządzenia Behrotest® ułatwia codzienną pracę w laboratorium:
- Łatwa obsługa
- Analityk jest prowadzony przez procedurę za pomocą komunikatów na wyświetlaczu.
| Ciężar: | 43 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 560 mm |
| Maks. Liczba pozycji próbek: | 4 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Moc znamionowa: | 1000 W |
| Numer artykułu producenta: | B00659292 |
| Szerokość: | 590 mm |
| Typ: | CF2+2 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 590 x 560 x 670 mm |
| Wysokość: | 670 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |