: incontinence sheets 12 layers 40 x 60 cm, pack of 100
Ehrhardt Medizinprodukte GmbH
Treść:
100
Numer produktu:
6284531
Informacje dot. produktu ": incontinence sheets 12 layers 40 x 60 cm, pack of 100"
| Długość: | 400 mm |
|---|---|
| Numer artykułu producenta: | 58005060 |
| Opakowanie: | 1 x Opakowanie po 100 pcs |
| Szerokość: | 600 mm |
| UNSPSC: | 47131502 |
| VP: | 1 |
| Wymiary (szer. x dł.): | 600 x 400 mm |
| Zawartość VP: | 100 pcs |