Beczki szerokootworowe, HDPE, z homologacją UN
Treść:
3
Numer produktu:
4683955
Informacje dot. produktu "Beczki szerokootworowe, HDPE, z homologacją UN "
Niebieski. Ze standardową pokrywą i pierścieniem zabezpieczającym.
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Materiał: | HDPE |
| Numer artykułu producenta: | 2000090867 |
| Pojemność nominalna: | 60 l |
| UNSPSC: | 24112102 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 398 x 620 mm |
| Wysokość: | 620 mm |
| Zatwierdzone przez ONZ: | Tak |
| Z uchwytem: | Tak |
| Ø: | 398 mm |
| Ø Otworu: | 325 mm |