Beczki, szeroki otwór, HDPE
Treść:
1
Numer produktu:
9920524
Informacje dot. produktu "Beczki, szeroki otwór, HDPE"
- Łatwe do czyszczenia
- Możliwość mieszania w pojemniku
- Z przyspawanym korkiem
- Ze wskaźnikiem poziomu z PVC
- Maks. temperatura 50 °C
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Maks. odporność na temperaturę: | 50 °C |
| Materiał: | HDPE |
| Numer artykułu producenta: | B00515281 |
| Pojemność nominalna: | 20 l |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| UNSPSC: | 24112102 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 274 x 418 mm |
| Wysokość: | 418 mm |
| Z kurkiem: | Tak |
| Ø: | 274 mm |