Typ Tadiran™ SL760/S AA Napięcie 3,6 V
Treść:
1
Numer produktu:
6238126
Informacje dot. produktu "Typ Tadiran™ SL760/S AA Napięcie 3,6 V"
| Akumulator: | No |
|---|---|
| Maks. Napięcie: | 3.6 V |
| Napięcie: | 3.6 V |
| Natężenie prądu: | 2200 mA |
| Numer artykułu producenta: | 1866 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Size description: | Mignon/AA |
| System elektrochemiczny: | Litowe |
| Typ: | Tadiran™ SL760/S |