: Bath liquids Ultra 350 pack of 5l No.LZB 107 (no dan. goods)
Treść:
1
Numer produktu:
6091099
Informacje dot. produktu ": Bath liquids Ultra 350 pack of 5l No.LZB 107 (no dan. goods)"
| Dane dotyczące substancji niebezpiecznych | |
| GHS | |
| Słowo sygnałowe | Gefahr |
| H-Satz | H304, H413 |
| P-Satz | P273, P301+P310, P331, P405, P501 |
| SDB | Link |
| GHS: | GHS08 |
|---|---|
| Maks. Temperatura: | 350 °C |
| Medium: | Olej mineralny |
| Numer artykułu producenta: | LZB 107 |
| Pojemność: | 5 l |
| Temperatura: | 30 ... 350 °C |
| Temperatura min.: | 30 °C |
| Typ: | Ultra 350 |
| UNSPSC: | 41-10-37-15 |