: Bath liquid Kryo 51 pack of 10 L
Treść:
1
Numer produktu:
6222057
Informacje dot. produktu ": Bath liquid Kryo 51 pack of 10 L"
| Maks. Temperatura: | 120 °C |
|---|---|
| Medium: | Olej silikonowy |
| Numer artykułu producenta: | LZB 221 |
| Pojemność: | 10 l |
| Temperatura: | -50 ... 120 °C |
| Temperatura min.: | -50 °C |
| Typ: | Kryo 51 |
| UNSPSC: | 41-10-37-15 |