Bandaże aluderm® DIN, sterylne
Treść:
1
Numer produktu:
6226503
Informacje dot. produktu "Bandaże aluderm® DIN, sterylne"
Kompres z parami aluminium aluderm® z silną warstwą chłonną, zgrzany na elastycznym opatrunku mocującym WS. Opakowanie na opatrunki SÖHNGEN®No-Touch.
- Nie uciska
- DIN 13151
- Indywidualnie pakowane sterylnie
| Długość: | 10 cm |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Numer artykułu producenta: | 1003372 |
| Rodzaj opatrunku: | Compresses |
| Sterylny: | Tak |
| Szerokość: | 8 cm |
| UNSPSC: | 42-31-15-05 |
| Wymiary (szer. x dł.): | 8 x 10 cm |
| Wzorzec: | DIN 13151 |